top of page
Zochna Bochen korepetycje z angielskiego

Hello, it's Zochna

Język angielski i sportowy taniec towarzyski to dwie pasje mojego życia. Wobec czego studiuję dziennie anglistykę na Uniwersytecie Warszawskim, udzielam korepetycji z języka angielskiego, tłumaczę teksty dla jednego z wydawnictw. Ponadto posiadam uprawnienia Instruktora Tańca Sportowego.

Zofia Bochen, tel. 796 346 943, e-mail: zosiabochen@gmail.com

AX4I4084a-kopia.jpeg

Więcej o mnie

Wykształcenie

Ukończyłam Szkołę Podstawową Towarzystwa Salezjańskiego, Gimnazjum Towarzystwa Salezjańskiego oraz I Liceum Ogólnokształcące w Bydgoszczy. Maturę z języka angielskiego zdałam na 100%. Obecnie studiuję dziennie filologię angielską w Instytucie Anglistyki Uniwersytetu Warszawskiego.

Prócz języka angielskiego posługuję się także niemieckim i rosyjskim. Fascynuje mnie fonetyka i fonologia (głosownia). 

Bydgoszcz_I_LO.jpeg
Brama_Główna_kampus_centralny_Uniwersytetu_Warszawskiego_2019.jpg
SPM06308.jpeg

Taniec

Tańczę od 5 roku życia. Najpierw rekreacyjnie, później sportowo. Jestem tancerką Federacji Tańca Sportowego. Brałam udział w dziesiątkach turniejów tańca sportowego i wielokrotnie stawałam na podium. Posiadam klasę mistrzowską w tańcach latynoamerykańskich (samba, cha-cha, rumba, pasodoble, jive) oraz I klasę w tańcach standardowych (walc angielski, walc wiedeński, tango, fokstrot, quickstep). Kariera sportowa pozwoliła mi na zdobycie oficjalnych uprawnień Instruktora Tańca Sportowego wydanych przez polską Federację Tańca Sportowego będącą członkiem World Dance Sport Federation z siedzibą w Szwajcarii. Dzięki temu mogę szkolić innych oraz podjąć pracę w szkole czy klubie sportowym.

Kontakt

Jeśli nie odbiorę telefonu - proszę wysłać SMS lub e-mail. Odpowiem jak tylko będzie to możliwe.

Korepetycje z angielskiego

+48 796 346 943

  • Facebook
bottom of page